استند | معنی استند |  استند ورازیب

” استند “

“استند” | معنی استند | استند ورازیب: استند ” stand” یا  بهتر بگوییم “Display Stand” بازوی محرکه فروش؛ در نقطه فروش است. در جایی مطالعه می کردم که استند را برابر با ویترین و بوفه بررسی کرده بودند. که این دید را شاید برای استند نمایشگاهی درست بدانیم ولی برای مفهوم کلی استند اشتباه است. بدین خاطر با بررسی موضوعات زیر درباره استند، معنا استند و مفهوم استند را برای همراهان ورازیب واضح تر می کنیم.

  1. معنی استند | مفهوم استند

  2. اشتباه فروشندگان استند

  3. انواع استند

  4. انواع جنس استند

  5. تقسیم بندی استند بر مبنای نوع چاپ و نوع قرار قرار گیری مکانی استند

  6. کاربردهای استند

  7. استند از نظر نوع طراحی

 

 

۱- معنی استند | مفهوم استند

” استند”  معنی استند: استند با دید محرکه فروش؛” گروه فروش هر شرکت، برای فروش محصولات خود در فروشگاه های بزرگ همیشه نیاز به یک فروشنده دارد. برای اینکه بتواند جایگاهی خود را در بازار نگهداشته یا بهبود دهد. برای این امر یا فروشنده استخدام می کند یا  اقدام به اجاره جایگاه فروش می کند. اما سخن اینجا به اتمام نمی رسد. گروه فروش با اجاره مکان باید ساختمانی نیز درآن قسمت بسازد. این ساختمان در قرار داد ها دقیقا همچون خرید سرقفلی مکان می باشد. ( اصلاح ساختمان، برای درک بهتر مفهوم استند یا معنی استند در نظر گرفته شده است.)

“استند” مفهوم استند همچون  مفاهیم دیگر در گستره زمان تغییرات زیادی داشته است. چون استند در فروش هر سازمان بسیار مورد توجه است. و به دلیل این توجه بسزای گروه فروش به استند، آن را از نظر مفهوم طراحی و تولید بسیار گسترده کرده است. همین توجه موجب شده است که دیگر نتوان استند را با چند تعریف و یا توضیح کوچک شفاف و واضح برای همگان نوشت.

” استند” معنی استند | مفهوم استند: در تعاریف استند و مفاهیم استند تعداد خیلی بیشماری از سایت ها را می بینیم که استند را با مفهوم ایستادن اشتباه گرفته اند. شاید بتوان از نظر لغوی “stand” “استند” را به معنی ایستادن معنی کرد. ولی مقایسه کردن استند به عنوان محصولی ایستاده موجب عدم انتقال اصل مفهوم استند می شود.

ما در انواع استند، نوعی استند داریم که از سقف آویزان می شوند؛ که با اصلاح استند آویز آن را معرفی میکنیم. نوعی دیگر از استند نیز طراحی  و تولید می کنیم که به دیوار نصب می شود، و آن را با عنوان استند دیواری می شناسیم. پس برای اینکه یک مفهومی را بهتر بدانیم به منزله این نیست که همان چیزی که میخواهیم بفروشیم را توضیح دهیم.

 

 

۲- اشتباه فروشندگان استند

” استند” اشتباه فروشندگان استند: در مورادی متاسفانه در تولید استند و فروش استند شاهد هستیم که، تولید کنندگان استند و فروشندگان استند آن چیزی را که می فروشند یا همان استندی که توان تولید آن را دارند. سعی می کنند توضیح بدهند. تا بتوانند همان را جتی اگر مقصد مشتری نباش بفروشند.  این را می توان اشتباه عدم رعایت مشاوره بهتر مشتری دانست. چون استندی که می خواهد تولید شود. شاید برای مشتری و هدف مشتری از ” استند” مناسب نباشد. و فروشنده استند به زور به دنبال غالب کردن محصول یا استند به مشتری باشد. بر همین اساس ما برآن شدیم  تا استند را بتوانیم در سایت شرکت ورازیب بگونه ای توضیح دهم تا مشتریان در زمان درخواست استند چه از ما و چه از شرکت غیر از ورازیب  با دیدی وسیع تر این کار را بکنند.

” استند” همچنین اگر توان تولید استندی که درخواست یا مدنظر مشتری است را نداشته باشیم با حفظ تعهد مشاوره و صداقت کلام سعی میکنیم تولید کننده  مناسب را به مشتری پیشنهاد دهیم. تا در تعهد مشاوره خود با شما عزیزان باشیم.

 

شرکت ورازیب همواره همراه شماست، با ما در تماس باشید تا مسیر را با یکدیگر به روشنی طی کنیم.

 

۳- انواع استند

استند فروشگاهی

استند نمایشگاهی

استند تبلیغاتی

استند ایستاده

استند رومیزی

استند آویز

استند دیواری

استند خیابانی | استند شهری | استند به عنوان مبلمان شهری

استند دکور | استند دکوری | استند دکوراسیون

استند سمپلینگ

کات استند

 

۴- انواع جنس استند

استند MDF | استند ام دی اف

استند نئوپان

استند چوبی

استند پلکسی

استند فلزی

استند مفتولی

استند پلی کربنات

استند کارتن پلاست

استند پلاستیکی | استند تزریقی

استند وکیوم فرمینگ

استند پارچه ای

۵-تقسیم بندی استند بر مبنای نوع چاپ و نوع قرار قرار گیری مکانی استند

تقسیم بندی زیر برای انتخاب نوع چاپ و نوع متریال بسیار مهم است.

چاپ استند برای فضای باز Outdoor Display Stand

چاپ استند برای فضای داخلی Indoor Display stand

۶– کاربردهای استند | کاربردهای استند برای مشاغل

استند آرایشی و بهداشتی “استند لاک، استند ریمل”

استند پتروشیمی “استند روغن موتور”

استند لوازم التحریر “استند کتاب، استند روزنامه، استند خودکار، استند مجله”

استند میوه فروشی ” استند سبزیجات، استند میوه”

استند مواد غذایی ” استند چیپس و پفک، استند نوشدنی، استند آدامس”

استند شیرینی و شکلات ” استند شکلات، استند قنادی”

استند ابزارآلات | استند ابزار و یراق

 

۷– استند از نظر نوع طراحی | طراحی استند

استند ثابت

استند گردان

استند هوشمند

استند لمسی