مشاوره

گروه ورازیب آماده ارائه خدمات مشاوره ای به فعالین اقتصادی مخصوصا بخش خرده فروشی در جهت افزایش هر چه بیشتر معلومات مرتبط برای دست یابی به بالاترین بهره وری بخصوص در زمینه تبلیغات محیطی و بازارپردازی بصری میباشد.

آیا به مشاوره در همه بخش های اقتصادی نیازمندیم ؟

برکسی پوشیده نیست فضای رقابتی حاکم بر اقتصاد حال حاظر دنیا ، هیچ گونه فرصت آزمون و خطا به فعالین خود ارائه نمیدهد و بدین جهت سزاوار است از تجربیات و دانش شکل گرفته در آن مسیر بهره جویند تا ناخواسته مجبور به اختراع چرخ نشوند زیرا کمبود منابع و زمان و وجود بازار رقابتی باعث میشود هر گونه اشتباه و کاستی در هر سطح از تصمیم گیری سازمانی عواقب مثبت و منفی غیر قابل پیش بینی برای سازمان و کسب و کار به وجود آورد.

بدین جهت گروه ورازیب تلاش دارد برای رفاه حال صاحبان کسب و کارها و فعالین بخش های مرتبط اقتصادی ، تمام دانش ، تخصص و تجربیات خود را در جهت دست یابی به طرح ، نقشه و استراتژی هایی بی نقص به حضور عزیزان ارائه نماید تا بدین صورت تصمیمات دقیق تر باعث افزایش هر چه بیشتر رضایت مصرف کننده نهایی و افزایش سود آوری برای فعالان گرامی گردد.

مشاوره در بخش فروش و بازار پردازی بصری

مهم ترین بخش یک فعالیت اقتصادی پروسه های معرفی ، کسب اعتماد و ارائه محصول به مصرف کننده نهایی میباشد که بر عهده بخش فروش قرار دارد و سال هاست پروسه های مذکور با استفاده از محصولاتی کاربردی و کارآمدی انجام میپذیرد.

بازار پردازی بصری یا visual merchandising به کلیه ابزار هایی اطلاق میگردد که در جهت معرفی و ارائه محصول به مصرف کننده و تسهیل عمل فروش در فضای فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرند.

ورازیب با تکیه بر دانش ، تحقیقات و تجربیات خود در این حوزه با ارائه مشاوره به مخاطبان خود موجبات پیش برد اهداف فعالان گرامی را میسر مینماید.

چگونگی دریافت مشاوره از گروه ورازیب

گروه ورازیب با افتخار اعلام میدارد هر گونه مشاوره مکاتبه ای و تلفنی با این گروه به صورت رایگان صورت میپذیرد و فعالان گرامی سوالات و مباحث پیرامون زمینه های فعالیت گروه را میتوانند با اعضا در میان بگذارند.

امید است با تکیه بر دانش و تجربیات گروه دقیق ترین راه حل ها برای عزیزان ارائه گردد.